Srpen 2008

Konversky..*INLOVE*

15. srpna 2008 v 22:46 | Craizyna |  Colorfullky
Image Hosted by ImageShack.us
Já tyhle boty pstě žeru....ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁch jak se někomu nemůžou líbít.. dokonalost sama....:-*

Colorfulls

15. srpna 2008 v 22:25 | Craizyna |  Colorfullky
Image Hosted by ImageShack.us

Chris Pine

15. srpna 2008 v 22:12 | Craizyna |  Sexy týpci
Chris PineChris PineChris PineChris PineChris Pine

Chad Michael Murray

14. srpna 2008 v 22:01 | Craizyna |  Sexy týpci

Oliver James

14. srpna 2008 v 21:50 | Craizyna
Mňamkózní... úpa k sežrání...:-*

Jonathan Bennett

14. srpna 2008 v 21:44 | Craizyna |  Sexy týpci

Josh Hartnett

14. srpna 2008 v 21:32 | Craizyna |  Sexy týpci
Josh HartnettJosh Hartnett as pilot Danny Walker in Touchstone Pictures' Pearl HarborJosh Hartnett as pilot Danny Walker in Touchstone Pictures' Pearl Harbor
Josh Hartnett
Josh HartnettJosh HartnettJosh HartnettJosh Hartnett
Pstě kunďas jak sviň.....:)

Enrique Iglesias

14. srpna 2008 v 12:35 | Craizyna |  Sexy týpci

Channing Bryan Isaac Tatum Anderson

12. srpna 2008 v 21:25 | Craizyna |  Sexy týpci
Mno neni krásnej???:-*
Sexóózní toto fouthou xD:-*

Gerard Arthur Way

10. srpna 2008 v 13:31 | Craizyna |  My Chemical Romance
Mno pstě dokonalost sama sežrala bych hoo:-*

MADE BY Jájushka & Mishulka

10. srpna 2008 v 11:55 | Craizyna |  Meine život....:)xD
Tohle video sme s Jájou dělaly asi do 4 do rána.... pak nám kixnul komp.. takže slušný nervy...
druhej den sme to nějak vyhrabaly a dodělaly ale ten debilní PC se nám vypnul znova...
Ae po třetí už to bylo dobrý..:D Nu posuďte sami:)

Moje pokusy o Colorfullky xD

10. srpna 2008 v 11:52 | Craizyna |  Colorfullky
Njn neni to nic moc ale když se člověk nudí dělá různý hovadiny..xD

Mojve výtvory.. xD

5. srpna 2008 v 22:58 | Craizyna |  Meine život....:)xD
Můj první trapnej..:D
:):-!
Tenhle se mi líbí nejvíc i když Mansona moc nemusim... vlastně ho nemusim vůbec...xD bylo na objednavku:D:D:D:D:D

My dfě a barvičkhy..:-*BLF

5. srpna 2008 v 22:36 | Craizyna |  Meine život....:)xD
My dvě a Lízátka:)
S rohlíčkhem...xD
Umělecká:D:D
Yeah .... What´s up bitch??xD
Naše botky trošku jinak
V originále:D
Jhá a kus Jáji...
šmudlové...xD
Naše spešl lavička
Jája
xD
Plej kdo se udrží dýl na tyči tomu koupim lízátko..:D
Njn Mišulka se houpe..xD
Jáááág malá Jaruna xD
tag tohle je upa bestová fotejšn:)
Houpy hou...
Ech.. jj zajímavost:D
lool zhulený:D
My a naše libový čelenky:)
drž hubu!!! tak na me nečum!
Zas ty naše nohy:)
Marttínek náš nejlepčejšejčí kejmoš:)
njn Roman nesmí chybět.. jiank podle Kuby Harry Potter:D
Dva šampoonci:) Michal a Brona..:) sqelý kámošii:) mvmmmmr:-*
na prolejzačce:)
a pod ní
Sestřička BFF
To byste nepobrali..xD
Milenci se milujou...
Jag andílci..:) ale nebojte nejsme xD
Dva postiženci na houpačce..
hm moe hlava...xD
Och pitná voda perlivá jak já jí miluju...:D
osvícený...xD
Ještě že umíme plavat...

My 4 BFF :-* °°°

3. srpna 2008 v 22:57 Meine život....:)xD
100 kB
S váma nejvits zážitků miluju vhás... Krteček v Olympii atd.. xD♥:-* My 4 a forévá:))
108 kBTy naše duck štýly.. kdo neví ten to nepobere..:)Libový lidičky:):-*
71 kB♥♥♥S Tebou lásko:-*Ty víš co pro mě znamenáš a jak mots tě miluju zlato moje. Ať si říka kdo chce co chce nikomu thě nedam a budu tě milovat pořád stejně jako teĎ...okhá možná o něco víc....xD pstě MNNBS Peloušhku♥♥♥
173 kB
158 kB
♥♥♥Miluju Nezapomenu Navždy Budem Spolu♥♥♥
172 kBS ní... Jájushka moe ...:-* miluju ty naše večery kdy si povídáme až do rána... miluju když chytáme výtlemy... když voláme... když sme naštvaný ... miluju naše pití co není k blití (Pitná Voda Perlivá) a hranolky co sou dobrý na holky ( yenom ty naše originalosss a furt xD) pstě miluju thě upa celou:)NEci tě NIKDY ztratit ŠULÍNE♥♥♥
Nejpostiženějši fothou xD88 kB
109 kB Tyhle dfa?!? Prostě zlatíčka největší♥ :) A jak se budete hadát tak dostanete facičky ste sqelej páreček bez rohlíku:-* a mots vám to spolu šuší:) <333
Já a Jimmy:)
Já a Kubuna:) vypadam tham jak tupec ale neva xDSeš užasnej kluk :) doufám že vám to s Jájou vydrží minimálně na furt:D Buď jakej seš:) ♥ ♥ ♥ McJimmy xD :))

Životopis Centa

3. srpna 2008 v 20:29 50Cent
Datum narození: 06.07.1976

Místo narození:
Queens, New York, USA

Znamení:
Rak

Životopis:

Curtis James Jackson se narodil 6. července roku 1975 v newyorském ghettu Jamaica Queens, kde prožil více než polovinu svého života. Jeho matka Sabrina, která byla dealerkou drog, ho porodila ve svých patnácti letech života, identita jeho otce je neznámá, ani on sám jí nezná. Ve svých osmi letech - tedy v roce 1984 - byla jeho dvaadvacetiletá matka zavražděna při loupežném přepadení a mladého Curtise, který právě začal docházet do základní školy, začali vychovávat prarodiče, tedy rodiče jeho zesnulé matky. Od svých dvanácti let začal tíhnout k nelegální činnosti, začal boxovat a dealovat kokain.

Následovaje matčino řemeslo, po absolvování základní školy začal studovat na střední škole, konkrétně na Andrew Jackson High School (dnes Campus Magnet High School). Již v té době měl problémy se zákonem, například ve škole mu byla objevena ampulka cracku, kterou měl skrytou v botách. Po pár dalších prohřešcích byl tak ze školy hned v prvním ročníku nepodmínečně vyloučen, tento vzdělávací ústav mu však později maturitu z neznámých důvodů udělil.

V průběhu následujících let zůstala jeho živnost neměnná, avšak jeho stále větší tužba po penězích ho vedla k tomu, aby se věnoval rapu. Na New York Avenue (dnes nechvalně známá Guy R. Brewer Blvd.) chodil prodávat svoje rýmy, občas byl také za svou nelegální drogovou činnost perzekuován krátkým pobytem ve vězení.
V roce 1996 se seznámil s Jam Masterem Jayem, tehdejší rappovou hvězdou a hlavním představitelem Run D.M.C. Tento rappový velikán, jenž bydlel ve stejné čtvrti, mu dal beaty, aby na ně tento nováček mohl prezentovat své kreace. Spolupráce s ním tak začala a Curtis Jackson, jakožto bezejmenný interpret, začal vystupovat pod pseudonymem 50 Cent, ten převzal od drogového bosse, jenž se jmenoval Kevin "50 Cent" Martin.
S vydavatelstvím JMJ Records, už tedy jako 50 Cent, uzavřel smlouvu a Jam Master Jay, jemuž toto vydavatelství patřilo, ho učil tvorbě skladeb, ovšem do té doby, než musel nastoupit k výkonu trestu do místního vězení. Smlouvu s tímto nahrávacím labelem za nedávno ukončil. V roce 1997 se mu narodil syn, který nese jméno Marquise; kdo je jeho matkou ale odmítá prozradit.
Ačkoliv je na volné noze, snaží se prosadit. Se svými kamarády s branže - Lloydem Banksem a Tonym Yayem - založil v roce 1998 crew zvanou G-Unit. O léto později si ho všimlo úspěšné duo Trackmasters, ti mu poté umožnili představit se u vydavatelství Columbia Records, se kterými následovně podepsal nahrávací smlouvu. Za následující dva týdny nahrál v newyorském Upstate studiu celkem 36 skladeb, z nichž tři vydal krátce po sobě jakožto singly a poté ty nejlepší z nich hodlal seřadit na album. První vyšla skladba Your Life's on the Line, následovně Thug Love (spolu s Destiny's Child) a na konec How to Rob. K té první zmiňované, skladbě urážející Ja Rula, byl natočen a uveřejněn videoklip, k dalším sice ne, ale na úspěchu jim to neubralo - hlavně skladbě How to Rob, hromadnému diss tracku, který je mířen proti tehdejším hvězdám rapu. Tato skladba se postarala o rozruch a někteří, již byli v této skladbě napadeni, neváhali odpovědět.
Připravované album Power of the Dollar, od jehož nahrávaní uplynulo půl roku, mělo být konečně vydáno, ovšem pokud by se onoho 24. května 2000 někdo nepokusil 50 Centa zabít. Před domem svých prarodičů byl devětkrát zasáhnut z ráže 9 mm, nájemný vrah místo aktu okamžitě opustil. Boj o život začíná! Po hospitalizaci a následovně zdařené operaci lze říci, že přežil jen o vlásek, to také sám potvrzuje; tvrdí, že se znovu narodil a že to byla druhá nejhorší situace v jeho životě, horší byla jen smrt jeho matky.
V nemocnici byl pouze 13 dní, ale i přesto to nebyly poslední potíže. Columbia Records se zalekla negativní publicity a toho, že se ještě nevydané album rychle šířilo po internetu. Toto vydavatelství s ním rozvázalo kontrakt, a Power of the Dollar tak nebylo vydáno.
Tento nešťastný incident ho vedl k tomu, aby opět začal dealovat drogy, byl to krok zpátky, ale rozhodně se nedá říci, že by to na půdě rapu vzdal, ba naopak. Se svou crew začal vydávat mixtapy: jako první vyšel na jaře roku 2001 Guess Who's Back, začátkem dalšího roku 50 Cent is the Future, k němuž jako podklad posloužily materiály od Jay-Z a Raphaela Saadiqa.
K velikému štěstí se tento mixtape dostal na stůl Eminemovi, jednomu z nejpopulárnějších MC's bílé barvy pleti. Ten po jeho poslechu v jednom rádiu uvedl své sympatie k 50 Centovi. A právě on, jakožto majitel nahrávacího labelu, se dohodl se svým producentem a též rapovou hvězdou Dr. Dre na tom, že tomuto nováčkovi nabídnou nahrávací smlouvu.
Slovo dalo slovo a po dřívějších neúspěších byl pod pevnými křídly tohoto nahrávacího impéria. Smlouva, kterou s nimi podepsal, mu krom elity producentů přizvaných na nahrávání jeho alba přinesla okamžitý finanční obnos v podobě jednoho milionu dolarů.
I když podepsal smlouvu, jež mu zaručuje popularitu, koncem léta roku 2002 vydává se svou crew další mixtape s názvem No Mercy, No Fear, na němž je už jedna vlastní skladba, a to Wanksta. Na podzim se dostavuje první úspěch tím, že účinkuje na sountracku k Eminemově autobiografickému filmu 8 Mile; má zde dvě vlastní skladby - Wanksta (druhá verze) a Places To Go - a na dalších dvou se podílí - Love Me a Rap Game. Tímto se stal jedním z hlavních protagonistů tohoto počinu, který měl ve světě velký úspěch.
Na nahrávání jeho nového alba Get Rich or Die Tryin' se podílejí špičkoví producenti, a tudíž je jasné, že se bude těšit nemalému úspěchu, nikdo však ještě neví, do jaké míry toto album ovlivní scénu. Následovně je Tony Yayo, člen G-Unit, zadržen policií a odsouzen na rok do vězení, a tak za něj 50 Cent povolává do své crew jako náhradníka Younga Bucka, rodáka z Nashvillu. Nuže, nezbývá nic jiného než se vydat kupředu, a sice pod křídly Aftermath a Shady Records.
V lednu nového roku vychází singl In Da Club a s ním i videoklip, ve kterém se objevují Eminem, Dr. Dre, Busta Rhymes, D12, G-Unit a jiní. Skladba se naplno začíná hrát v rádiích a televizích, vítězí v hitparádách. Samotné album Get Rich or Die Tryin' pak vychází 6. února a ihned v prvním týdnu má obrovský úspěch, prodalo se totiž 872 000 kusů. O In Da Club lze bezesporu říci, že je to nejhranější rapová skladba za rok 2003, ve světových hitparádách se držela na prvních místech více než půl roku.


Emo Boys

1. srpna 2008 v 10:47 Emo
HyperLinkHyperLinkHyperLinkSphapala bych je šechny.....

Emo Girls

1. srpna 2008 v 10:28 Emo

Scene Boys

1. srpna 2008 v 10:08 Scene
Ouplně bych je spapala..:-*¨
_______________________________________
_______♥♥♥♥♥♥__________________________
_____♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥________________________
___♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥______________________
__♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥_____________________
_♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥__________♥♥♥♥♥_____
_♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥______♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥___
__♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥____♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥__
___♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥__♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥__
____♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥__
______♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥__
_______♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥___
_________♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥____
__________♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥_____
____________♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥_______
_____________♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥________
______________♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥__________
_______________♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥___________
________________♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥_____________
_________________♥♥♥♥♥♥♥_______________
_________________♥♥♥♥♥♥________________
__________________♥♥♥♥_________________
__________________♥♥♥__________________
___________________♥___________________
_______________________________________